Niedziela 24 sierpnia godz. 16.00

3 : 2 ( 1 : 1 )

Bramki: Telak, Kowalczyk K.

Czerwona kartka: Oniśk 58'

W najbliższą niedzielę inauguruje rozgrywki siedlecka A klasa. Nasza drużyna rusza od razu na derby do Ostrówka! Mecze między nami zawsze były emocjonujące do samego końca. W ub. sezonie 1-1 w Ostrówku i 2-2 w Łochowie.

Przygotowania do ligi szły ciężko i pod górę, okres urlopowo-piknikowy nie zwiastuje nic dobrego. Forma w sparingach części zawodników była delikatnie mówiąc nie najlepsza, inni tych sparingów zagrali jak na lekarstwo, czyli tak naprawdę nie wiadomo co się spodziewać po naszej formie. Cieszy jedynie powrót po długiej kontuzji do wysokiej formy Adama Woźniaka. Niewątpliwym wzmocnieniem będzie pozyskanie Damiana Powierży właśnie z drużyny niedzielnego rywala.

Na co nas stać? Czy będziemy równorzędnym rywalem dla LKS? Na te pytania odpowiedz dostaniemy w niedzielę wieczorem.

***

• Komentarzy [10]
  • czytano: [1323]

autor: ~kibic 2014-08-23 22:06:39

avatar forma Liwii jest wielką zagadką!??

autor: ~anonim 2014-08-24 20:52:46

avatar Początek i pierwsza połowa obiecująca...druga już nie za bardzo...szkoda punktów, bo remis na początek by był dobry...mało sportowe zachowanie zawodnika, który to po czerwonej kartce nie umie się zachować i nie potrafi zejść do szatni bez dyskusji z sędziami...a drugie "wzorowe" podejście do gry młodego Koziołka, który to zamiast zejść na przerwę do szatni z drużyną, idzie sobie na trybuny do swej lubej, na lizanie i na papieroska popijanego piwem...to jest super sportowe podejście młodego zawodnika do gry...

autor: ~kibic 2014-08-24 21:32:19

avatar ale anonimie Ameryke odkryłeś, 75% piłkarzy nie tylko naszej ligi dzień przed meczem baluje do białego rana, a piwo to dopiero przystawka do mocniejszych trunków :)

autor: ~Beata 2014-08-24 23:27:49

avatar Takie zachowanie nie moze miec miejsca,trzeba sie nad soba zastanowic i wyciagnac wnioski.Nie mozna olewac kolegow z druzyny bo sa zawodnicy ktorym zalezy na wyniku,podejscie zawodnika ktory idzie na trubuny w czasie przerwy jest nieodpowiednie a co mowic o paleniu i spozywaniu alkoholu.Co taki mlody pomysli widzac to.

autor: ~anonim 2014-08-25 09:37:09

avatar Dajcie już spokój z tymi morałami, myślę, że kto był na meczu ten się nie zawiódł, dobry szybki mecz walki, piękne bramki, kulturalna atmosfera, na temat sędziowania nie ma co dyskutować

autor: ~Dav 2014-08-25 14:35:06

avatar Jakaś relacja z meczu będzie ?

autor: ~KIBIC. 2014-08-25 15:29:40

avatar Zgadzam sie z kolegą mecz był bardzo szybki i dużo walki z obydwu drużyn.Dzięki Panowie.Jedno co moze dziwic ze na derby OZPN wysyła sędziego który dopiero uczy się rzemiosła ....paranoja..

autor: Robson91 2014-08-26 12:08:57

Profil Robson91 w Futbolowo Jarku kto strzelił dla was bramki??

autor: ~zawo 2014-08-26 12:44:19